Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek       Červenec 2008

             Obrazek   

2.7.2008 (9.tt+6)

  

Tak už jsem bylo zase u toho milého pana doktora a představte si, že mě zase fotil! Už jsem trochu povyrostlo, měřím 21mm a asi takhle nějak mi to sluší uvnitř v bříšku…

Maminka stále zvrací a zvrací, už zhubla 5kg!!!  Ach jo, já jí teda dávám zabrat...

 

  

Zápis do porodnice


Už v téhle době, kolem 10.tt, se musela moje maminka zaregistrovat do některé z porodnic, kde bych mělo přijít na svět. Nebylo to vůbec lehké. První nemocnici, kterou si rodiče vybrali, bylo Podolí. Tam už ale měli na můj termín porodu obsazeno! Jako druhá porodnice byla vybraná Nemocnice U Apolináře, kam se rodiče jeli zaregistrovat. Když vystáli asi půl hodinovou frontu, tak sestřička mamince sdělila, že zrovna „tento“ termín se dneska obsadil, takže zase smůla… :o( Už jsem si myslelo, že se budu muset vyklubat doma, za pomocí snad jen mého tatínka…, ale nakonec nás zaregistrovali v nemocnici Na Bulovce, kde se narodila i moje maminka. Tak snad to zvládneme a dobře to dopadne!

Zvracení už pomalinku ustupuje a maminka konečně začíná přibírat! 

 

 

23.7. (12.tt+6)


Po třech týdnech opět u pana doktora…:o)
Dneska už maminka konečně dostala těhotenskou průkazku, kam se zapisují např. její váha (díky nevolnostem o 4kg nižší než původní), výška (pořád stejná) :o), tlak (nízký) a následné kontroly a vyšetření, které nás ještě čekají. Pan doktor mě opět prohlédl svým odborným zrakem, tedy přes UTZ (ultrazvuk) a udělal jednu fotečku. Tady mi to moc sluší a už měřím 53mm! To napravo je moje hlavička s obličejíčkem dolu a zbytek tělíčko. Ty světlejší skvrny na tělíčku jsou ručička a nožička.

Obrazek

A tady opět pár řádků, co už mám vyvinuté.

 

 

25.7. (13.tt+1)


Párkrát jsem se vyspinkalo a už mě zase někdo šťouchal a pozoroval… Ale tentokrát to bylo úplně jiné! Maminka dostala od našeho pana doktora doporučení na jiného pana doktora, který dělá podrobnější ultrazvukové vyšetření (tzv. screening) a tím může odhalit případné vrozené vývojové vady. Na obrazovce si mě tam prohlíželi snad 10minut, ale vůbec mi to nevadilo. V klídku jsem se dál houpalo v plodové vodě a občas jsem jí i trochu spolklo. Srdíčko mi tlouklo jako o závod 165 úderů/minutu, dokonce i maminka to slyšela… ale já si dál jen cucalo paleček u ručičky… no prostě pohoda. Jak mě maminka spatřila v celé té mé kráse, všechny prozvracený dny a probdělý noci už mi prý odpustila!!!  

Pan doktor nám řekl, že by mělo být vše v pořádku, i podle krevních testů, které před tím mamince dělali. Jen prý se mu zdám trošku menší a podle UTZ odhaduje termín porodu na 2.2.09 (hezké datum, ne?) 

 

Zpět

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář